Wspólne Uwielbienie

  • Autor: Matt Merker
  • Dostępność: 111
  • 28.00 zł


192 strony - twarda okładka

Chrześcijanie uwielbiają Boga co tydzień w kościele, ale wielu z nich nie wie dokładnie czym jest uwielbienie ani dlaczego to robią. Dla niektórych stanowi ono rozgrzewkę przed kazaniem. Dla innych jest to moment „sam na sam z Jezusem”. Jaki jest biblijny pogląd na uwielbienie wspólnoty?W tej książce Matt Merker pokazuje, że uwielbienie wspólnoty jest zgromadzeniem ludu Bożego przez Jego łaskę, na Jego chwałę, dla ich dobra i na oczach patrzącego świata. Daje nam biblijny pogląd i praktyczne wskazówki, które sprawiają, że uwielbienie staje się tym, czym naprawdę jest: przedsmakiem chwili, w której zgromadzony Boży lud uwielbiał będzie wspólnie przez całą wieczność w nowym stworzeniu.

Z przerażeniem obserwuję jak wielu chrześcijan zredukowało uwielbienie Boga do emocjonalnych pieśni, świateł i skupienia się na własnych uczuciach. Dlatego niezmiernie cieszę się, że udało się przetłumaczyć tą książkę.

RAFAŁ CHECHELSKI – współtwórca kanałów Żyjesz Tylko Raz i Biblia na Każdy Dzień,
Kościół Chrześcijański Dobra Nowina w Krakowie

Biblijny model uwielbienia oraz implikacje z tego płynące dla Kościoła, to znajdzie- my w książce, do lektury której gorąco zachęcam.

JOACHIM POLK – organizator obozów chrześcijańskich WideOpen, misjonarz, KCHB Wisła

Uwielbienie – stan serca, które oddaje wszystko co ma dla Boga! I o tym przypomina nam ta książka!

PIOTR ŻĄDŁO – KWCh Bielsko-Biała

Napisz opinię

Proszę zalogować się lub zarejestrować się aby napisać opinię.
Tagi: uwielbienie